foto Zuzana Svozilová

Zuzana Svozilová

Trenér
Funkce
hlavní trenér seniorů
Klub
KSP Olomouc
Ročník
1989

Barbora Kondrová

Trenér
Funkce
asistentka trenérky seniorů a DPP
Klub
KPM Pulec Praha / Uhlomost sport Most
Ročník
1988
foto Zbyněk Svozil

Zbyněk Svozil

Trenér
Funkce
asistent trenérky seniorů a DPP
Klub
KSP Olomouc
Ročník
1961
Alžběta Hnáthová

Alžběta Hnáthová

Senior
Klub
KSP Olomouc
Trenér
Zbyněk Svozil
Sporty
PP, DPP
Ročník
2002
Úspěchy
Barbora Sládečková

Barbora Sládečková

Senior
Klub
KSP Olomouc
Trenér
Zbyněk Svozil
Sporty
PP
Ročník
1991
Úspěchy
Adéla Švomová

Adéla Švomová

Senior
Klub
Čochtan Žďár nad Sázavou
Trenér
Martin Trnka
Sporty
PP
Ročník
2002
Úspěchy
Matyáš Kubíček

Matyáš Kubíček

Senior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Vladimír Beneš
Sporty
PP
Ročník
2003
Úspěchy
foto Filip Látal

Filip Látal

Senior
Klub
KSP Olomouc
Trenér
Zbyněk Svozil
Sporty
PP, DPP
Ročník
2002
Úspěchy
David Musil

David Musil

Senior
Klub
Čochtan Žďár nad Sázavou
Trenér
Martin Trnka
Sporty
PP
Ročník
1997
Úspěchy
Klára Mazalová

Klára Mazalová

Junior
Klub
Sub aquaklub delfín Tábor
Trenér
Pavel Hlinka
Sporty
PP
Ročník
2005
Úspěchy
Adéla Zapletalová

Adéla Zapletalová

Junior
Klub
Fastfin Přerov
Trenér
Roman Padalík
Sporty
PP
Ročník
2006
Úspěchy
Nela Dušková

Nela Dušková

Junior
Klub
Modrá hvězda Praha
Trenér
Hana Skružná
Sporty
PP
Ročník
2006
Úspěchy
Daniel Cimburek

Daniel Cimburek

Junior
Klub
KP Pardubice
Trenér
Josef Cimburek
Sporty
PP
Ročník
2004
Úspěchy
Jiří Kubíček

Jiří Kubíček

Junior
Klub
Pulec Praha
Trenér
Barbora Kondrová
Sporty
PP
Ročník
2005
Úspěchy
Matěj Novotný

Matěj Novotný

Junior
Klub
Sub aquaklub delfín Tábor
Trenér
Pavel Hlinka, Pavel Mašek
Sporty
PP, OP
Ročník
2004
Úspěchy
MEJ: 1x zlato, 1x stříbro
Tomáš Pilný

Tomáš Pilný

Junior
Klub
Modrá hvězda Praha
Trenér
Hana Skružná
Sporty
PP, OP
Ročník
2004
Úspěchy
Antonín Piňos

Antonín Piňos

Junior
Klub
Fastfin Přerov
Trenér
Roman Padalík
Sporty
PP
Ročník
2006
Úspěchy
Vladimír Beneš

Vladimír Beneš

Trenér
Funkce
trenér juniorů
Klub
Aqua klub Liberec
Ročník
1958
Jakub Němeček

Jakub Němeček

Trenér
Funkce
asistent trenéra juniorů
Klub
Aqua klub Liberec
Ročník
1984
Benešová Dominika

Dominika Benešová

Trenér
Funkce
asistentka trenéra juniorů
Klub
Aqua klub Liberec
Ročník
1999

Roman Padalík

Trenér
Funkce
asistent trenéra juniorů
Klub
Fastfin Přerov
Ročník