Jakub Němeček

Jakub Němeček

Senior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Vladimír Beneš
Sporty
OP
Ročník
1984
Úspěchy
MS: 7x zlato, 1x stříbro, 2x bronz, ME: 3x zlato, 9x stříbro, 8x bronz
Ondřej Kašpar

Ondřej Kašpar

Senior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
1988
Úspěchy
MS: 2x zlato, ME: 3x zlato, 5x stříbro, 4x bronz, MEJ: 1x zlato, 1x stříbro
Martin Šmejkal

Martin Šmejkal

Senior
Klub
Modrá hvězda Praha
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
1992
Úspěchy
ME: 3x zlato, 2x stříbro, 7x bronz, MEJ: 2x zlato, 2x stříbro, 1x bronz
Jakub Valníček

Jakub Valníček

Senior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
1996
Úspěchy
ME: 1x zlato, 2x bronz, MEJ: 4x zlato, 2x stříbro, 3x bronz
Zuzana Dvořáková

Zuzana Dvořáková

Senior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
1975
Úspěchy
MS: 6x zlato, 3x stříbro, 6x bronz, ME: 14x zlato, 10x stříbro, 8x bronz
Kristýna Janoušková

Kristýna Janoušková

Senior
Klub
KP Pardubice
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
1998
Úspěchy
ME: 3x zlato, 1x stříbrná
Benešová Dominika

Dominika Benešová

Senior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
1999
Úspěchy
ME: 2x zlato, MEJ: 2x zlato, 3x stříbro, 2x bronz
Eliška Šimůnková

Eliška Šimůnková

Senior
Klub
Modrá hvězda Praha
Trenér
Hana Skružná
Sporty
OP
Ročník
1995
Úspěchy
MEJ: 4x zlato, 2x stříbro, 4x bronz
Jakub Němeček

Jakub Němeček

Trenér
Funkce
trenér seniorů
Klub
Aqua klub Liberec
Ročník
1984
Vladimír Beneš

Vladimír Beneš

Trenér
Funkce
asistent trenéra seniorů
Klub
Aqua klub Liberec
Ročník
1958
Radka Němečková

Radka Němečková

Trenér
Funkce
asistentka trenéra seniorů
Klub
Aqua klub Liberec
Ročník
1994
Hana Skružná

Hana Skružná

Trenér
Funkce
trenérka juniorů
Klub
Modrá hvězda Praha
Ročník
Barbora Svobodová

Barbora Svobodová

Junior
Klub
Aqua klub Liberec
Trenér
Jakub Němeček
Sporty
OP
Ročník
2001
Úspěchy
ME: 1x zlato, MEJ: 1x zlato, 2x stříbro
Lucie Kopecká

Lucie Kopecká

Senior
Klub
Modrá hvězda Praha
Trenér
Hana Skružná
Sporty
OP
Ročník
2004
Úspěchy
MEJ: 1x stříbro, 1x bronz
Matěj Novotný

Matěj Novotný

Junior
Klub
Sub aquaklub delfín Tábor
Trenér
Pavel Hlinka, Pavel Mašek
Sporty
PP, OP
Ročník
2004
Úspěchy
MEJ: 1x zlato, 1x stříbro
Tomáš Pilný

Tomáš Pilný

Junior
Klub
Modrá hvězda Praha
Trenér
Hana Skružná
Sporty
PP, OP
Ročník
2004
Úspěchy