Svaz potapěčů České republiky

Svaz potápěčů České republiky (SPČR) zajišťuje činnost reprezentací všech závodních sportů, ale jeho činnost je mnohem pestřejší a rozsáhlejší.

SPČR je také výcvikový systém všech stupňů přístrojového potápění pod mezinárodní federací CMAS. Skrz svoje odborné komise vede již desítky let potápěčský výcvik, vydává odborné publikace a v neposlední řadě se jeho členové věnují také pracovnímu i rekreačnímu potápění s hlubokým přesahem do technické, geografické a lékařské problematiky.

http://www.svazpotapecu.cz/

Národní sportovní agentura

Národní sportovní agentura jako ústřední správní orgán státní správy České republiky postupně přejímá od MŠMT oblast poskytování podpory ve sportu v ČR. Cílem je dosáhnout harmonického sportovního prostředí, které bude vychovávat úspěšné vrcholové sportovce reprezentující naši zemi v zahraničí, ale i podporovat rekreační sportovce, pro které je pohyb relaxační aktivitou ke škole či zaměstnání.

https://www.agenturasport.cz/

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je nejen hlavní poskytovatel dotací do sportu, ale svou činností také zajišťuje zázemí pro sportovce a poskytuje jim tak nejen materiální, ale technickou a legislativní podporu pro sportovce, trenéry i další personál, který v České republice pečuje o sportovce a zdravý životní styl celého obyvatelstva.

https://www.msmt.cz/sport-1

Atex

Atex spol. s r.o. je ryze český výrobce sportovního oblečení pro širokou škálu odvětví od atletiky přes biatlon, běha na lyžích, cyklistiku, fotbal až po triatlon, veslování, zápas a další odvětví. Brněnská firma je také partnerem řady špičkových českých sportovců jako jsou Lukáš Bauer, Jan Hruška, Filip Ospalý, Václav Chalupa či Roman Dostál – převzato z biatlon.cz

https://www.atexsport.cz/

DEKOMSYSTEM s.r.o.

DEKOM SYSTEM, S. R. O. NABÍZÍ DLOUHOLETOU ZKUŠENOST S PRODEJEM A SERVISEM LUXUSNÍCH VOZŮ
A STABILNÍ TÝM, KTERÝ JE PŘIPRAVEN NEUSTÁLE SE UČIT. NA KONTĚ MÁ 2 TISÍCE PRODANÝCH VOZŮ A STOVKY SPOKOJENÝCH
ZÁKAZNÍKŮ. ZAKLÁDÁ SI NA ZKUŠENOSTECH A DLOUHÉ TRADICI A ZÁROVEŇ NEUSTÁLE INOVUJE A ZLEPŠUJE SVÉ SLUŽBY.
FIRMA JE VÝZNAMNÝM REGIONÁLNÍM SPONZOREM, POSKYTUJE ROZSÁHLÝ KOMFORT SLUŽEB PRO SVÉ ZÁKAZNÍKY OD PŘEDVEDENÍ
VOZU, FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ VOZU, AŽ PO PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A SERVIS.

https://dekomsystem.cz/

BornToSwim

Jsme BornToSwim® a plávání je náš život!

Jsme stejně neúnavní, draví a dynamičtí jako žralok v logu. Baví nás vyvíjet nové, originální a pestré plavecké produkty, které rozzáří nejen všechny bazény a koupaliště, ale hlavně obličeje plavců, ať už jde o malé děti, profesionální závodníky, zkušené veterány nebo širokou veřejnost.

Věříme, že kvalitní plavecké produkty značky BornToSwim® vnesou do Vašeho života radost z vodních sportů a chuť ponořit se pod hladinu znovu a znovu…

https://www.borntoswim.cz/cs/

logo Nutrend

NUTREND Česko

Společnost Nutrend s.r.o. je česká firma, která se specializuje na výrobu doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Nutrend je partnerem nejen profesionálních sportovců, ale i běžné aktivní populace. Tato česká firma doslova dobývá svět, v současné době dodavá své produkty do téměř 60 zemí.

https://www.nutrend.cz